Aktualności

Przekładki do rur z oferty Sigern – czym się charakteryzują i dlaczego warto je wybrać do transportu towaru?

Trudno sobie wyobrazić przewożenie rur lub profili luzem. To materiał, który wyjątkowo trudno utrzymać w ryzach, szczególnie podczas transportu samochodem dostawczym. Wyboiste drogi, gwałtowne hamowania – dzięki solidnym systemom mocowania nic nie naruszy stabilności Twojego ładunku. Wystarczy, że wybierzesz przekładki do rur lub profili ze sklepu Sigern. Spełnią one wszystkie oczekiwania pod względem trwałości, jakości oraz elastyczności.

 

Czym są przekładki do rur?

 

Przekładki do rur z oferty Sigern to rodzaj elastycznych separatorów powstałych w procesie produkcji seryjnej. Doskonale nadają się do przewożenia stalowych rur, prętów oraz słupków, ocynkowanych lub pomalowanych proszkowo, bądź farbą akrylową i nie naruszają ich powierzchni. Możesz być zatem spokojny, w jakiej formie Twój ładunek dotrze do celu.

 

Wybierając tego typu separatory, nie tylko stabilizujesz przewożone elementy, ale też chronisz ich powierzchnię przed zarysowaniami. Ponadto masz możliwość maksymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni ładunkowej w samochodzie, dzięki opcji rozdzielania rur w różnych kierunkach. Zachowany jest też porządek. Przekładki do rur pozwalają na swobodne kategoryzowanie słupków (np. według miejsca montażu czy długości), a następnie układanie ich w wiązki na dwa sposoby: w formie sześciokątów i w formie kwadratów.

 

Dlaczego warto wybrać separatory Sigern?

 

Zastanawiasz się nad tym, dlaczego w transporcie warto zaufać separatorom firmy Sigern? Powodów jest wiele, lecz główne argumenty to bezpieczeństwo podczas magazynowania produktów jak również ich docelowego przewiezienia w nienaruszonym stanie do klienta końcowego. Elastyczne przekładki w żaden sposób nie ingerują w wygląd elementów – chronią warstwę cynku oraz farby przed zdzieraniem. To bardzo ważne, ponieważ nawet niewielkie zarysowania mogą w przyszłości stać się ogniskiem korozji. Ponadto nieestetycznie wyglądają na już gotowej konstrukcji. Zabezpieczone profile to brak reklamacji ze strony kontrahenta.

 

 

Separatory Sigern z łatwością dopasujesz do rodzaju przewożonego ładunku. W ofercie są przekładki do pakowania rur 42,4 x 8 , które świetnie ustabilizują cieńsze elementy, a także przekładki do pakowania rur 48,2 x 8 dedykowane słupkom o większej średnicy. Warto skonsultować się ze sprzedawcą, aby poznać dostępne opcje i doradzić się przy składaniu zamówienia.

 

Separatory są dobrym rozwiązaniem, gdy planujesz przewożenie ładunku składającego się z rur, słupków i innych elementów o okrągłym lub prostokątnym profilu. Poukładasz w nich elementy i oddzielisz je od siebie, aby nie były narażone na uszkodzenia, zarysowania i inne zniszczenia warstwy zewnętrznej.