Produkty na miarę potrzeb

Nasza oferta obejmuje produkcję seryjną produktów według indywidualnych wytycznych Klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej znajomości branży, możemy zaproponować najbardziej adekwatne rozwiązania, które z pewnością spełnią wszystkie oczekiwania. Masz swój pomysł na produkt a nie wiesz jak go zrealizować, zapraszamy do kontaktu. Zaproponujemy materiał, jak również najbardziej funkcjonalny kształt przyszłego produktu, tak aby spełniał swoje założenia, był wytrzymały, atrakcyjny wizualnie, stworzony na miarę Państwa potrzeb.

CAD
Co oferujemy:

Projekt koncepcyjny Model 3D Prototyp

Wykonanie narzędzi - form wtryskowych

Wtryski próbne - Produkcja seryjna elementów z tworzyw

Realizacja projektu na najwyższym poziomie

Niezależnie od skomplikowania zleconego projektu, gwarantujemy jego realizację na najwyższym poziomie. A to wszystkie dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i naszej pasji do tworzenia. Dla firm z różnych sektorów przemysłowych oferujemy produkcję seryjną elementów z tworzyw sztucznych metodą wytrysku. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego oprogramowania i precyzyjnych systemów mechanicznych jesteśmy w stanie zrealizować każde indywidualne zlecenie klienta. Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych

Produkcja elementów z tworzyw sztucznych

Wytwarzamy elementy z tworzyw sztucznych wykorzystując metodę formowania wtryskowego. Sposób ten polega na wtryskiwaniu uplastycznionego tworzywa do formy, w której zmienia ono swój stan skupienia. Wykorzystywane przez nas rozwiązania zapewniają odtwarzalność partii i serii wyrobów w całym procesie produkcji.

Wytwarzamy wysokiej jakości produkty dla firm w całej Polsce, nie ograniczamy się do jednej z branż. Nasze produkty mają zastosowanie zarówno w branży ogrodzeniowej, jak również budowlanej, stalowej, spożywczej, medycznej, elektroniki itp. Współpraca z wieloma różnymi Klientami z tak różnych branż wymaga od nas kreatywności, elastyczności i profesjonalizmu.

Poniżej przykładowe zdjęcia elementów wyprodukowanych metodą wtrysku:

Parametry techniczne gotowych elementów

 • Siła zwarcia wtryskarek: od 60 do 500 ton
 • Maksymalna gramatura elementów: 2700 gr.

W produkcji najczęściej stosujemy poniższe rodzaje tworzyw sztucznych:

 • PS – polistyrenu,
 • PP – polipropylenu,
 • PE-HD polietylenu wysokiej gęstości,
 • PE-LD polietylenu niskiej gęstości,
 • PA – poliamidu,
 • PC – poliwęglanu,
 • POM – poliacetalu,
 • TPE i innych.
Masz pomysł na swój produkt?
Napisz, wycenimy go za darmo

  Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.