Co oferujemy

Dla firm z różnych sektorów przemysłowych oferujemy produkcję seryjną elementów z tworzyw sztucznych i stopów aluminium – zarówno metodą wtryskową, jak i odlewniczą. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego oprogramowania i precyzyjnych systemów mechanicznych jesteśmy w stanie zrealizować każde indywidualne zlecenie klienta.

Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych

Produkowane przez nas wyroby z tworzyw sztucznych wytwarzane są głównie za pomocą metody wtryskowej przy wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi zaprojektowanych przez naszą firmę. Dzięki temu, że posiadamy własną narzędziownię oraz dział projektowy, jesteśmy w stanie dostarczać produkty najwyższej jakości. W celu podniesienia efektywności naszych działań w procesie produkcji wykorzystujemy również automatyzację pracy, a także nieustannie umacniamy swoją pozycję rynkową poprzez dynamiczny rozwój zakresu produkowanych wyrobów dla różnych branż.

Nowoczesny park maszynowy

W pełni wyposażony park maszynowy oraz praca na optymalnych warunkach pozwala nam na produkcję najwyższej jakości elementów w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo, aby sprostać wszystkim potrzebom naszych klientów, oferujemy produkcję na zlecenie. W tym celu dostosowujemy linie montażowe do wymagań klientów, zapewniając jednocześnie pełną kontrolę jakości na każdym etapie procesu produkcyjnego. Dostosowując się do aktualnych potrzeb rynkowych nieustannie udoskonalamy również swój park maszynowy.

Produkcja elementów z tworzyw sztucznych

Wytwarzamy elementy z tworzyw sztucznych wykorzystując metodę formowania wtryskowego. Sposób ten polega na wtryskiwaniu uplastycznionego tworzywa do formy, w której zmienia ono swój stan skupienia. Wykorzystywane przez nas rozwiązania programowe zapewniają odtwarzalność partii i serii wyrobów w całym procesie produkcji.

Wytwarzamy wysokiej jakości produkty dla firm w całej Polsce, nie ograniczamy się tylko do jednej z branż. Nasze produkty mają zastosowanie zarówno w branży ogrodzeniowej, jak również budowlanej, stalowej, spożywczej itp. Współpraca z wieloma różnymi Klientami z różnych branż wymaga od nas kreatywności, elastyczności i profesjonalizmu.

Poniżej przykładowe zdajecie elementów wyprodukowanych metodą wtrysku:

Parametry techniczne gotowych elementów

 • Siła zwarcia wtryskarek: od 60 do 300 ton
 • Maksymalna gramatura elementów: 600 gr.

W produkcji najczęściej stosujemy poniższe rodzaje tworzyw sztucznych:

 • PS – polistyrenu,
 • PP – polipropylenu,
 • PE-HD polietylenu wysokiej gęstości,
 • PE-LD polietylenu niskiej gęstości,
 • PA – poliamidu,
 • PC – poliwęglanu,
 • POM – poliacetalu,
 • i innych.

Odlewy ciśnieniowe i kokilowe ze stopów aluminium

Drugą metodą wykorzystywaną przez nas w produkcji seryjnej jest technologia odlewnicza. W tym procesie wykorzystujemy wytrzymały materiał aluminium, który pozwala na stworzenie elementów  wyróżniających się dobrymi właściwościami mechanicznymi, gładką i estetycznie wykonaną powierzchnią, a także dużą dokładnością wymiarową. To powoduje, że dopasowanie do siebie poszczególnych elementów nie stanowi żadnego problemu. Zarówno metoda odlewnicza, jak i wtryskowa pozwala na ekonomiczną produkcję seryjną dużych partii produktów.

Poniżej przykładowe zdajecie elementów uzyskanych metodą odlewniczą:

Masz pomysł na swój produkt?
Napisz, wycenimy go za darmo

  Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.