Aktualności

Posiadasz nietypowy projekt i chciałbyś go zrealizować? Z Sigernem to się uda!

 

Nasza firma to działająca od 2004 roku na rynku spółka, zajmująca się seryjną produkcją elementów z tworzyw sztucznych i metali lekkich, części serwisowych do maszyn i urządzeń, oprzyrządowania do maszyn pakujących. Cechuje nas fachowość, solidność i elastyczność. Przedstaw nam swój projekt, a wykonamy go tak, jak zechcesz.

 

Czym zajmuje się firma Sigern?

 

Wykonujemy modelowanie wizualne i technologiczne 3D i pełno funkcjonalne prototypy. Budujemy i projektujemy formy wtryskowe, przekładki do profili. Seryjnie produkujemy elementy z tworzyw sztucznych i metali lekkich. Wykonujemy części serwisowe do maszyn i urządzeń technologią toczenia i frezowania. Wytwarzamy także oprzyrządowanie do maszyn pakujących w technologii map. Realizujemy projekty indywidualne według założeń koncepcyjnych Klienta.

Zlecenia wykonujemy fachowo, przy pomocy nowoczesnych maszyn i urządzeń. Nasza narzędziownia wyposażona jest w urządzenia do obróbki CNC i w pełni zautomatyzowany park wtryskarek. Posiadamy szerokie doświadczenie w budowaniu form wtryskowych. Stosujemy również technologię obróbki skrawaniem. Do zleconych projektów podchodzimy całościowo, uwzględniając wszystkie wymagania Klienta. Nasze usługi są kompleksowe. Projekty realizujemy począwszy od projektowania CAD/CAM, poprzez wykonanie prototypów i produkcję form na gotowych elementach z tworzyw lub aluminium kończąc. Poprzez kompleksowość oferty obniżamy koszty wykonania projektu. Systematycznie zwiększamy automatyzację procesu produkcji.

 

Realizujemy indywidualne zlecenia Klienta

 

Oferujemy firmom przemysłowym seryjną produkcję elementów z metali lekkich, stali i tworzyw sztucznych. Wykorzystujemy precyzyjne systemy mechaniczne i nowoczesne oprogramowanie. Jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każde indywidualne zlecenie Klienta oraz dostarczyć produkty najwyższej jakości. W tym momencie jedynym ograniczeniem są wymiary produktów końcowych, ale cały czas rozwijamy swój park maszynowy aby jak najbardziej rozszerzyć ofertę.

Wykonujemy produkty na miarę potrzeb. Nawet jeśli Twój projekt jest nietypowy, zrealizujemy go. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie, a co za tym idzie, doskonała znajomość branży. Dzięki temu możemy zaproponować rozwiązania najbardziej adekwatne do charakteru danego zlecenia.  Doradzamy również pod katem doboru odpowiedniego materiału do produkcji tak by spełniał swoje założenia końcowe pod katem wytrzymałości, temperatury lub narażenia na inne szkodliwe warunki.

 

Jeżeli nie masz jeszcze swojej koncepcji to zaproponujemy kształt produktu, aby był w efekcie atrakcyjny wizualnie i wytrzymały oraz łatwy w produkcji. Nasz nowoczesny park maszynowy, jak również kreatywny dział projektowy zapewnia najwyższą jakość w atrakcyjnych cenach.