Kompleksowość usług zagwarantowana dzięki kreatywnym konstruktorom i fachowej obróbce CNC

Budowa i projektowanie form wtryskowych

Posiadamy własną narzędziownię oraz dział projektowy, dzięki temu jesteśmy w stanie sami wykonać modelowanie 3D i zbudować formę wtryskową, na której będzie prowadzona dalsza produkcja. Decydując się na współpracę z nami dostajesz kompleksowe podejście do tematu – Od pomysłu – Do produktu. Nie podzlecamy żadnego z etapów produkcyjnych innym wykonawcom. Dzięki temu koszt i termin produkcji jest bardziej optymalny a klient otrzymuje gotowy produkt na zamówienie.

cad

Nie wykonujemy form na sprzedaż

Współpraca produkcyjna obejmuje cały proces wdrożenia produkcji. Od projektowania, modelowania, przygotowania wszystkich narzędzi niezbędnych na tym etapie, do wysyłki gotowych elementów z tworzyw lub aluminium bezpośrednio do klienta. Zapraszamy do współpracy firmy które chcą mieć profesjonalną i kompleksową obsługę produkcyjną.

Czym jest obróbka mechaniczna CNC?

Obróbka CNC to podstawowa technika wytwarzania elementów i narzędzi ze stali jak i tworzyw metodą skrawania. Charakteryzuje się niezwykłą precyzją wykonania elementów, uzyskiwaną dzięki wykorzystaniu programów komputerowych. Za pomocą różnego rodzaju narzędzi takich jak frezarki, tokarki, przecinarki czy szlifierki wykonuje się obróbkę CNC. Polega to na skrawaniu niewielkich fragmentów od zasadniczej części kształtowanego elementu. Co ważne, skrawaniem można nie tylko uzyskać konkretny kształt, ale również wygładzić krawędzie. Jest to ważnym parametrem technicznym, wpływającym na estetykę produktu. Przed przystąpieniem do mechanicznego etapu prac, specjalistyczny program analizuje rodzaj materiału i jego chropowatość, uwzględniając oczekiwania klienta.

Obróbka CNC dzieli się na frezowanie i toczenie. Do frezowania zazwyczaj wykorzystuje się obróbkę pionową, natomiast toczeniu podlegają najczęściej elementy cylindryczne. Obróbka sterowana numerycznie umożliwia wykonywanie w pełni powtarzalnych detali, co obecnie jest wymogiem odbiorców przemysłowych i pozwala na odpowiednie wykończenie potrzebnego produktu. Inne operacje obróbki skrawaniem to zazwyczaj: wiercenie, planowanie, szlifowanie, grawerowanie.

Masz pomysł na swój produkt?
Napisz, wycenimy go za darmo

    Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.